teenused

Arhitektuurne projekteerimine

Koostame ehitusprojekte ideest kuni ehituseni. Pakume Sulle valikut juba valmis projektide seast või koostame Sulle Sinu vajadustest lähtuva unikaalse projekti.

Arendus ja ehitus

Meie peamiseks tegevussuunaks on individuaal-, paaris- ja ridaelaumute arendus ja ehitus. Oleme valmis ehitama Sulle sobiva maja nii meie, kui ka Sinu projekti järgi.

3D visualiseerimine

Põhiliselt teeme arhitektuurseid visualiseeringuid, kuid oleme valmis 3D-s disainima, mudeldama ja visualiseerima kõike, mida Sa oskad soovida.

Kas sa soovid...

Tutvuda meie tehtud projektidega?

Või võtta meiega ühendust?

Meist

Tere! Oleme Majapood OÜ – peamiselt Eestis tegutsev ettevõte, mille tegevusalaks on hoonestusprojektide arendus. Omame selleks vastavat registreeringut nr 11486193 ja üle 10 aastast tegutsemiskogemust.
Meie põhitegevusteks on elumajade arhitektuurne projekteerimine, visualiseerimine ja ehitamine. Projekteerime maju ideest kuni ehitusloa- ning soovi korral teostuseni. Pakume projekteerimis- ja visualiseerimisteenust kõigis ehitamise etappides, kuni selleni, et teeme Sinu jaoks ise kõik otsast lõpuni valmis.
Vahet pole, kas Sul on juba projekt olemas või soovid projekti, ainult ehitust või “võtmed kätte” täislahendust, võta meiega julgelt ühendust ja koostöös meie spetsialistidega loome just Sulle sobiva lahenduse ja projekti.

[dimage url="http://www.majapood.ee/uusleht/wp-content/uploads/2018/12/PIC_20180511_173343_2.jpg" control=true]
360° Panoraampilt. Pildi liigutamiseks vii kursor pildile, hoia all hiire vasakut klahvi ja liiguta hiirt. Suurenda/ vähenda pilti hiire rullikuga.
Valmis projekti
Ehitatud maja
Ruutmeetrit elupinda
Rahulolevat klienti

Meie meeskond

Miks valida OÜ Majapood?

Kõik meie töötajad ja alltöövõtjad omavad kõrgetasemelist kompetentsi ja kogemust ning on Sulle usaldusväärseks partneriks igas ehitamise etapis.

Meeskond

Meie ettevõtte on piisavalt väike, et toimida kiirelt, paindlikult ja personaalselt.

Kiirus

Ehitamisel kasutame ainult kvaliteetseid ja nõuete kohaselt kontrollitud ja tõendatud ehitusmaterjale.

Kvaliteet

Võimalusel eelistame alati looduslähedasi materjale ja tehnoloogiaid.

Looduslähedus

Oma disainis kasutame vaid tänapäeva nõuetele vastavad materjale ja konstruktsioone, mis tagavad hoone pikaealisuse ja energiasäästu.

Energiasääst

Teostame kõik tööd, alates ideest kuni viimistluseni.

Mugavus